Ενεργειακή αερόθερμη τζακόσομπα, μαντεμένια, υπερ-υψηλής ενεργειακής απόδοσης. Evolution line.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 702x1446x550mm |
| Βάρος | 188kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 532x212mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 630x320x255mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 229m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 10Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | 100mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,1kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 8,0kW |
| Απόδοση | 87,3% |
| Κατανάλωση | 2,0kg/h |
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συνεχίζοντας αποδέχεστε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.
Πολιτική Cookies
Για να διευκολύνουμε τη χρήση του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, χρησιμοποιούμε «cookies». Τα cookies είναι μικρά αρχεία δεδομένων / κειμένου που αποθηκεύονται στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας από το πρόγραμμα περιήγησής σας και τα οποία είναι απαραίτητα για τη χρήση της ιστοσελίδας μας.