Μαντεμένια ενεργειακή αερόθερμη σόμπα ξύλου της σειράς Ghisa της La Nordica - Extraflame, σε κλασσική γραμμη παραδοσιακής ξυλόσομπας. Μεγάλο κεραμικό πυρίμαχο τζάμι 750°C στην πόρτα. Εξολοκλήρου από επισμαλτωμένο μαντέμι. Κατακόρυφη εστία.
Η Giulietta X είναι μια εξολοκλήρου μαντεμένια ενεργειακή ξυλόσομπα της σειράς Ghisa (=μαντέμι) της La Nordica - Extraflame, σε κλασσική γραμμη παραδοσιακής ξυλόσομπας. Η αποδιδόμενη ισχύς της ανέρχεται στα 6,6kW, που επαρκούν για την θέρμανση χώρων μέχρι και 189 κυβικά μέτρα, με μόλις 1,9 κιλά ξύλα την ώρα. Το κρύσταλλο της πόρτας είναι πυρίμαχο κεραμικό και όπως σε όλα τα προϊόντα της La Nordica - Extraflame αντέχει σε θερμοκρασίες έως και 750°C. Η εστία της είναι και αυτή από μαντέμι. Μας παρέχει την δυνατότητα ανεξάρτητης ρύθμισης του πρωτογενούς και του δευτερογενούς αέρα για την καύση, ενώ ο τριτογενής αέρας είναι προ-ρυθμισμένος από το εργοστάσιο.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 487x706x430mm |
| Βάρος | 117kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 235x280mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 350x290x225mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 189m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 120mm |
| Ελκυσμός | 12Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | -mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 8,2kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 6,6kW |
| Απόδοση | 81,0% |
| Κατανάλωση | 1,9kg/h |
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συνεχίζοντας αποδέχεστε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.
Πολιτική Cookies
Για να διευκολύνουμε τη χρήση του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, χρησιμοποιούμε «cookies». Τα cookies είναι μικρά αρχεία δεδομένων / κειμένου που αποθηκεύονται στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας από το πρόγραμμα περιήγησής σας και τα οποία είναι απαραίτητα για τη χρήση της ιστοσελίδας μας.