Η ενεργειακή σόμπα Jennifer είναι μία νέα σόμπα της La Nordica Ιταλίας με ενεργειακή κλάση Α. Η εστία της είναι κατασκευασμένη από χυτοσίδηρο και Nordiker. Κάνει πλήρη μετάκαυση των καυσαερίων και διαθέτει εμπρόσθιο συρόμενο συρτάρι συγκομιδής στάχτης. Έχει την δυνατότητα να θερμάνει χώρο έως και 215m³.
7,5kW / 215m3
Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς / Θερμαινόμενος Όγκος
Καλαίσθητη και πολύ αποδοτική τζακόσομπα από εμαγιέ μαντέμι της σειράς Evolution line.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 702x870x426mm |
| Βάρος | 141kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 532x212mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 630x320x255mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 215m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 10Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | 100mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,2kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 7,5kW |
| Απόδοση | 81,5% |
| Κατανάλωση | 2,2kg/h |
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συνεχίζοντας αποδέχεστε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.
Πολιτική Cookies
Για να διευκολύνουμε τη χρήση του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, χρησιμοποιούμε «cookies». Τα cookies είναι μικρά αρχεία δεδομένων / κειμένου που αποθηκεύονται στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας από το πρόγραμμα περιήγησής σας και τα οποία είναι απαραίτητα για τη χρήση της ιστοσελίδας μας.