Ενεργειακή αερόθερμη σόμπα ξύλου της σειράς Ghisa της La Nordica - Extraflame, με εμφάνιση παραδοσιακής τζακόσομπας. Εξολοκλήρου από εμαγιέ χυτοσίδηρο. Με μάτι μαγειρέματος με κάλυμα προστασίας. Μεγάλο κεραμικό πυρίμαχο κρύσταλλο αντοχής 750°C. Πρακτικό πλευρικό πορτάκι για την τροφοδοσία.
Η Isetta con Cerchi Evo είναι μια μαντεμένια ενεργειακή σόμπα ξύλου της σειράς Ghisa της La Nordica - Extraflame, με παραδοσιακό design τζακόσομπας. Η ισχύς της φθάνει στα 7,7kW, που επαρκούν για την θέρμανση χώρων μέχρι και 221 κυβικά μέτρα. Έχει ένα πολύ πρακτικό πορτάκι στο πλάϊ, για να τροφοδοτούμε τα ξύλα. Το κρύσταλλο της πόρτας είναι πυρίμαχο κεραμικό και όπως σε όλα τα προϊόντα της La Nordica - Extraflame, αντέχει σε θερμοκρασίες έως και 750°C. Η εστία της είναι από μαντέμι. Επίσης, η Isetta con Cerchi Evo, έχει ένα μάτι μαγειρέματος στο πάνω μέρος της. Τέλος, έχει δυνατότητα ρύθμισης του πρωτογενούς και δευτερογενούς αέρα καύσης.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 660x760x590mm |
| Βάρος | 164kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 380x225mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 467x280x220mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 209m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 12Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | -mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,4kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 7,7kW |
| Απόδοση | 82,0% |
| Κατανάλωση | 2,2kg/h |
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη εμπειρία στο διαδίκτυο. Συνεχίζοντας αποδέχεστε τη χρήση των cookies σύμφωνα με την πολιτική cookie.
Πολιτική Cookies
Για να διευκολύνουμε τη χρήση του ηλεκτρονικού μας καταστήματος, χρησιμοποιούμε «cookies». Τα cookies είναι μικρά αρχεία δεδομένων / κειμένου που αποθηκεύονται στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας από το πρόγραμμα περιήγησής σας και τα οποία είναι απαραίτητα για τη χρήση της ιστοσελίδας μας.