Ενεργειακή αερόθερμη τζακόσομπα, μαντεμένια, υπερ-υψηλής ενεργειακής απόδοσης. Evolution line.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 702x1446x550mm |
| Βάρος | 188kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 532x212mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 630x320x255mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 229m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 10Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | 100mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,1kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 8,0kW |
| Απόδοση | 87,3% |
| Κατανάλωση | 2,0kg/h |
Cookies are used to make this website work and to enhance your experience. To learn more about the types of cookies this website uses, see our Cookie Policy. You can provide consent by clicking the "I Consent" button or by canceling this cookie notice.
Cookies Policy
We use cookies in order to facilitate the use of our e-shop. Cookies are small data / text files stored by your browser in the hard disk of your computer and are necessary for the use of our website.