Ενεργειακή αερόθερμη σόμπα ξύλου της σειράς Ghisa της La Nordica - Extraflame, με εμφάνιση παραδοσιακής τζακόσομπας. Εξολοκλήρου από εμαγιέ χυτοσίδηρο. Με μάτι μαγειρέματος με κάλυμα προστασίας. Μεγάλο κεραμικό πυρίμαχο κρύσταλλο αντοχής 750°C. Πρακτικό πλευρικό πορτάκι για την τροφοδοσία.
Η Isetta con Cerchi Evo είναι μια μαντεμένια ενεργειακή σόμπα ξύλου της σειράς Ghisa της La Nordica - Extraflame, με παραδοσιακό design τζακόσομπας. Η ισχύς της φθάνει στα 7,7kW, που επαρκούν για την θέρμανση χώρων μέχρι και 221 κυβικά μέτρα. Έχει ένα πολύ πρακτικό πορτάκι στο πλάϊ, για να τροφοδοτούμε τα ξύλα. Το κρύσταλλο της πόρτας είναι πυρίμαχο κεραμικό και όπως σε όλα τα προϊόντα της La Nordica - Extraflame, αντέχει σε θερμοκρασίες έως και 750°C. Η εστία της είναι από μαντέμι. Επίσης, η Isetta con Cerchi Evo, έχει ένα μάτι μαγειρέματος στο πάνω μέρος της. Τέλος, έχει δυνατότητα ρύθμισης του πρωτογενούς και δευτερογενούς αέρα καύσης.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 660x760x590mm |
| Βάρος | 164kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 380x225mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 467x280x220mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 209m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 12Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | -mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,4kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 7,7kW |
| Απόδοση | 82,0% |
| Κατανάλωση | 2,2kg/h |
Cookies are used to make this website work and to enhance your experience. To learn more about the types of cookies this website uses, see our Cookie Policy. You can provide consent by clicking the "I Consent" button or by canceling this cookie notice.
Cookies Policy
We use cookies in order to facilitate the use of our e-shop. Cookies are small data / text files stored by your browser in the hard disk of your computer and are necessary for the use of our website.