Η αποδοτικότερη αερόθερμη ενεργειακή ξυλοκουζίνα. Έξυπνος σχεδιασμός, μεγάλος φούρνος 79 λίτρων, μεγάλη απόδοση.
Η Milly είναι η αποδοτικότερη αερόθερμη ενεργειακή ξυλοκουζίνα (στόφα) της La Nordica - Extraflame. Έχει πολύ έξυπνο σχεδιασμό, με μεγάλο πλευρικό φούρνο χωρητικότητας 78 λίτρων, με μεγάλο τζάμι και θερμόμετρο, όπως επίσης και δύο μάτια μαγειρέματος με αφαιρούμενους μαντεμένιους δακτύλιους στο πάνω μέρος της. Επιπλέον, ως αξεσουάρ διατίθεται θερμοθάλαμος που εγκαθίσταται στο πάνω μέρος σαν ντουλάπι. Το πλαίσιο, το καπάκι και τα μάτια είναι από υψηλής ποιότητος χυτοσίδηρο (μαντέμι G20). Το εσωτερικό του φούρνου είναι εμαγιέ. Η πόρτα της εστίας έχει διπλό τζάμι για μέγιστη προστασία. Ο πρωτογενής και ο δευτερογενής αέρας καύσης μπορούν να ρυθμιστούν.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 900x850-910x600mm |
| Βάρος | 217kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 240x185mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 270x287x455mm |
| Διαστάσεις φούρνου (ΠxΥxΒ) | 436x418x430mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 249m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 150mm |
| Ελκυσμός | 12Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | 100mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 9,8kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 8,7kW |
| Απόδοση | 89,1% |
| Κατανάλωση | 2,3kg/h |
Cookies are used to make this website work and to enhance your experience. To learn more about the types of cookies this website uses, see our Cookie Policy. You can provide consent by clicking the "I Consent" button or by canceling this cookie notice.
Cookies Policy
We use cookies in order to facilitate the use of our e-shop. Cookies are small data / text files stored by your browser in the hard disk of your computer and are necessary for the use of our website.