Η Super Junior είναι μια μικρή, οικονομική και πολύ αποδοτκή ξυλόσομπα της σειράς Bruciatutto της La Nordica - Extraflame. Επένδυση από χάλυβα σε δύο χρώματα. 100% μαντεμένια εστία. Πυρίμαχο κεραμικό τζάμι στην πόρτα.
Η Super Junior είναι μια οικονομική σόμπα ξύλου της σειράς Bruciatutto της La Nordica - Extraflame, με απλό, κλασσικό design και πολύ καλή απόδοση. Περικλείει μέσα σε μια παραδοσιακή ξυλόσομπα, όλη την σύγχρονη τεχνολογία καύσης. Είναι επενδεδυμένη με χάλυβα, σε δύο θερμοανθεκτικά χρώματα. Η ισχύς της φθάνει στα 5kW, που επαρκούν για την θέρμανση χώρων μέχρι και 143 κυβικά μέτρα. Το κρύσταλλο της πόρτας είναι πυρίμαχο κεραμικό και όπως σε όλα τα προϊόντα της La Nordica - Extraflame αντέχει σε θερμοκρασίες έως και 750°C. Η εστία της είναι από μαντέμι. Έχει έναν βολικό μοχλό για την ανάδευση της θράκας και την αναζοπύρωση της φλόγας. Τέλος, έχει δυνατότητα ρύθμισης του πρωτογενούς και δευτερογενούς αέρα καύσης, καθώς και προρυθμισμένη παροχή τριτογενούς αέρα (μετάκαυσης) για την μεγιστοποίηση της απόδοσης και τον περιορισμό των ρύπων.
| Διαστάσεις (ΠxΥxΒ) | 360x771x419mm |
| Βάρος | 64kg |
| Άνοιγμα πόρτας (ΠxΥ) | 215x175mm |
| Διαστάσεις εστίας (ΠxΥxΒ) | 206x280x260mm |
| Θερμαινόμενος όγκος | 143m3 |
| Έξοδος καυσαερίων | 120mm |
| Ελκυσμός | 12Pa |
| Είσοδος αέρα καύσης | -mm |
| Υλικό εστίας | Μαντέμι |
| Συνολική θερμική ισχύς | 6,3kW |
| Ωφέλιμη θερμική ισχύς | 5,0kW |
| Απόδοση | 80,0% |
| Κατανάλωση | 1,5kg/h |
Cookies are used to make this website work and to enhance your experience. To learn more about the types of cookies this website uses, see our Cookie Policy. You can provide consent by clicking the "I Consent" button or by canceling this cookie notice.
Cookies Policy
We use cookies in order to facilitate the use of our e-shop. Cookies are small data / text files stored by your browser in the hard disk of your computer and are necessary for the use of our website.