Χαρακτηριστικά: Υψηλής θερμοκρασίας βαμμένο χαλύβδινο κάλυμμα και κάλυμμα κορυφής majolica • Ανεμιστήρας κυκλοφορίας • Αποσπώμενο συρτάρι τέφρας • Αποσπώμενη εστία από χυτοσίδηρο • Εναλλάκτης θερμότητας με χειροκίνητο σύστημα καθαρισμού • Θερμοστάτης υπερθέρμανσης • Εσωτερικός θερμοστάτης • Εβδομαδιαίος προγραμματιστής
| Διαστάσεις | 525x1054x603mm |
| Βάρος | 126kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 295m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 80mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 50mm |
| Έξοδος Αεραγωγών | 80mm |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 3,3-11,4kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 3,0-10,3kW |
| Αποδοτικότητα | >90,4% |
| Κατανάλωση | 0,7-2,3kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~18kg |