Χαρακτηριστικά: • ανεμιστήρας κυκλοφορίας • συρτάρι τέφρας • εξαγωγή από εστία από μαντέμι • εναλλάκτης θερμότητας με χειροκίνητο σύστημα καθαρισμού • υπερθέρμανση Θερμοστάτης • εσωτερικός θερμοστάτης • εβδομαδιαίος χρονοθερμοστάτης • τηλεχειριστήριο
| Διαστάσεις | 550x1060x583mm |
| Βάρος | 152kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 295m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 80mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 50mm |
| Έξοδος για Αεραγωγό | 80mm |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 3,3-11,4kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 3,0-10,3kW |
| Απόδοση | >90,4% |
| Κατανάλωση | 0,7-2,3kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~18kg |
| Κατανάλωση Ρεύματος | 80-150W (300max) |