Χαρακτηριστικά: • Υψηλής θερμοκρασίας βαμμένο χάλυβα και μαγιόλικα ή σε φυσική πέτρα • Ανεμιστήρας κυκλοφορίας • Αποσπώμενη εστία από χυτοσίδηρο • Εναλλάκτης θερμότητας με χειροκίνητο σύστημα καθαρισμού • Θερμοστάτης υπερθέρμανσης • Εσωτερικός θερμοστάτης • Προβλέπεται εξωτερικός θερμοστάτης (TA) • Εβδομαδιαίος χρονοθερμοστάτης • Τηλεχειριστήριο
| Διαστάσεις (ΠxYxB) | 813x1162x297mm |
| Βάρος | 147kg/PT:154kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 292m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 80mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 50mm |
| Έξοδος για Αεραγωγό | 80mm |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 4,0-11,4kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 3,7-10,2kW |
| Αποδοτικότητα | >90,0% |
| Κατανάλωση | 0,8-2,3kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~18kg |