Χαρακτηριστικά: • Υψηλής θερμοκρασίας βαμμένο χαλύβδινο κάλυμμα • Ανεμιστήρας κυκλοφορίας • Αποσπώμενη εστία από μαντέμι • Εναλλάκτης θερμότητας με χειροκίνητο σύστημα καθαρισμού • Θερμοστάτης υπερθέρμανσης • Εσωτερικός θερμοστάτης • Προβλεπόμενος για εξωτερικό θερμοστάτη (TA) • Εβδομαδιαίος χρονοθερμοστάτης • Τηλεχειριστήριο
| Διαστάσεις(ΠxΥxΒ) | 821x1122x296mm |
| Βάρος | 139kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 292m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 80mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 50mm |
| Έξοδος για Αεραγωγό | 80mm |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 4,0-11,4kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 3,7-10,2kW |
| Απόδοση | >90,0% |
| Κατανάλωση | 0,8-2,3kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~18kg |