Χαρακτηριστικά: • Εμπρόσθιος αερισμός με λειτουργία Comfort • Σύστημα αγωγών με αποκλειστικό κινητήρα (θερμοστατική, το σύστημα αγωγών μπορεί να αποκλειστεί πλήρως, μέγιστο μήκος έως 8 μέτρα) • Νέο τηλεχειριστήριο IR Touch με οπίσθιο φωτισμό • Παρακολούθηση πίεσης σε δύο διαφορετικά σημεία του θαλάμου καύσης για μεγαλύτερη ασφάλεια • Εναλλάκτης θερμότητας κελύφους και σωλήνα • Αποσπώμενος χώρος στάχτης
| Διαστάσεις | 750x1077x352mm |
| Βάρος | 119kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 230m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 80mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 50mm |
| Έξοδος για Αεραγωγό | 80mm |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 3,9-8,8kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 3,7-8,0kW |
| Απόδοση | >90,0% |
| Κατανάλωση | 0,8-1,8kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~15kg |
| Κατανάλωση Ρεύματος | 80-135W (315max) |