Ερμητικά αεροστεγής σόμπα πέλλετ που ζεσταίνει την κατοικία μέσω του υδραυλικού δικτύου καλοριφέρ ή ενδοδαπέδιας. Ειδικά σχεδιασμένη για παθητικά σπίτια. Παράγει 17,0kW θερμότητας που ζεσταίνουν ως και 487 κυβικά μέτρα. Με διαφορικό αισθητήρα ελέγχου πίεσης χώρου καύσης, κεραμική αντίσταση ανάφλεξης και κυκλοφορητή υψηλής απόδοσης (inverter PWM), είναι ότι πιο σύγχρονο τεχνολογικά έχει να επιδείξει ο κλάδος της θέρμανσης με πέλλετ. Βεντιλατέρ χώρου πλήρως ρυθμιζόμενο με δυνατότητα απενεργοποίησης. Μεγάλο μαντεμένιο δοχείο στάχτης 5lt.
| Εξωτερικές Διαστάσεις | 495x1153x593mm |
| Βάρος | 165kg |
| Θερμαινόμενος Όγκος | 487m3 |
| Έξοδος Καυσαερίων | 100mm |
| Ελκυσμός | 1-10Pa |
| Είσοδος Αέρα Καύσης | 60mm |
| Υδραυλικές Συνδέσεις | 3/4" Θ |
| Περιεχόμενο Λέβητα | 15lt |
| Συνολική Θερμική Ισχύς | 5,2-18,5kW |
| Ωφέλιμη Θερμική Ισχύς | 4,8-17,0kW |
| Ισχύς στο Νερό | 2,7-12,0kW |
| Ισχύς στον Αέρα | 2,1-5,0kW |
| Απόδοση | >91,9% |
| Κατανάλωση | 1,1-4,0kg/h |
| Δοχείο Πέλλετ | ~27kg |
| Κατανάλωση Ρεύματος | 50-100W (315max) |